Výsledková listina súťaže za rok 2016
# |
Meno | Mesto / Obec |
Kategória | Hodnotenie rozhodcov |
Súčet | ||||||||
A | B | C | D | E | F | G | H | I | |||||
Výsledky muži |
|||||||||||||
1. | Peter Herda | Lúčnica | M do 25 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 |
2. | Matej Vrbovský | Kráľová pri Senci | M do 25 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 16 |
3. | Matej Košťál | Sokolníky | M do 25 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 25 |
1. | Martin Chvojka | Bánovce n. Bebravou | M do 35 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
2. | Norbert Marci | Klasov | M do 35 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 |
3. | Roman Valkovič | Nitra | M do 35 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 27 |
1. | Jaroslav Kováčik | Trenčín | M do 45 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
2. | Jozef Benč | Hrubý Šúr | M do 45 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 23 |
3. | Martin Bizub | Trebišov | M do 45 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 3 | 3 | 25 |
4. | Petr Sznapka | Karviná | M do 45 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 32 |
1. | Miroslav Ábel | Prievidza | M nad 45 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 11 |
2. | Adrian Fűrješ | Rimavská Sobota | M nad 45 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 17 |
3. | Anton Vizváry | Sládkovičovo | M nad 45 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 26 |
Výsledky ženy |
|||||||||||||
1. | Dominika Antolová | Sebedražie | Ž do 27 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 15 |
2. | Patrícia Ľalíková | Fiľakovo | Ž do 27 | 2 | 2 | 1 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 1 | 20 |
3. | Monika Palkovičová | Úľany n. Žitavou | Ž do 27 | 5 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 4 | 3 | 5 | 28 |
4. | Ivana Klopanová | Prievidza | Ž do 27 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 5 | 3 | 35 |
5. | Michaela Bahnová | Pružina | Ž do 27 | 3 | 5 | 5 | 5 | 2 | 4 | 5 | 4 | 4 | 37 |
1. | Martina Lukáčiková | Senica | Ž do 35 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 |
2. | Martina Olšovská | Osuské | Ž do 35 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 18 |
3. | Annamária Feketeová | Gabčíkovo | Ž do 35 | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 23 |
4. | Helena Kántorová | Golianovo | Ž do 35 | 3 | 4 | 5 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 36 |
5. | Katarína Hanzelová | Košice | Ž do 35 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 43 |
1. | Erika Farkašová | Senica | Ž do 38 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
2. | Hana Kalamenová | Senica | Ž do 38 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 23 |
3. | Gabriela Jariabková | Nová Dubnica | Ž do 38 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 | 29 |
4. | Jaroslava Olšovská | Osuské | Ž do 38 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 5 | 6 | 35 |
5. | Mária Triznová | Halič | Ž do 38 | 3 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 | 4 | 43 |
6. | Mariana Straková | Banská Bystrica | Ž do 40 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 50 |
1. | Marcela Lupková | Prievidza | Ž do 40 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 |
2. | Katarína Čičová | Nitra | Ž do 40 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 21 |
3. | Soňa Havlíková | Branč | Ž do 40 | 5 | 3 | 5 | 2 | 4 | 5 | 3 | 3 | 4 | 34 |
4. | Soňa Mandáková | Jablonicar | Ž do 40 | 4 | 5 | 2 | 4 | 5 | 2 | 4 | 4 | 5 | 35 |
5. | Beata Vrteľová | Nová Dubnica | Ž do 40 | 3 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 5 | 5 | 3 | 35 |
1. | Vladka Andacká | Senica | Ž do 50 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
2. | Soňa Benčová | Hrubý Šúr | Ž do 50 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 19 |
3. | Zuzana Macková | Ružomberok | Ž do 50 | 5 | 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 2 | 4 | 4 | 34 |
4. | Iveta Dubecová | Plavecký Mikuláš | Ž do 50 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 5 | 5 | 3 | 6 | 39 |
5. | Marcela Mráziková | Liptovské Revúce | Ž do 50 | 6 | 5 | 4 | 6 | 5 | 6 | 3 | 5 | 3 | 43 |
6. | Marianna Džuberová | Šemša | Ž do 50 | 4 | 6 | 6 | 4 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 44 |
1. | Milada Sekelová | Senica | Ž nad 50 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 14 |
2. | Albína Botková | Nitra | Ž nad 50 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 19 |
3. | Alena Hlušková | Viedeň | Ž nad 50 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 23 |
4. | Alexandra Sásová | Senica | Ž nad 50 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 34 |
Rozhodcovia:
A | Vladimíra Čičmancová | Prievidza |
B | Rado Pagáč | Kalifornia |
C | Iveta Juricová | Senica |
D | Roland Méhes | Dunajská Streda |
E | Ivana Štefaničová | Košice |
F | Daniel Blažko | Nitra |
G | Andrea Haringová | Sereď |
H | Július Karabinoš | Nitra |
I | Lenka Bóriková | Šaľa |
= absolútny víťaz / víťazka |