ENGLISH

Objednávka individuálneho tréningového a stravovacieho programu


Neviete ako cvičiť alebo ako sa stravovať?

Pokiaľ neviete ako správne cvičiť alebo ako sa máte správne a zdravo stravovať, ponúkame vám možnosť vypracovania Individuálneho tréningového a stravovacieho programu. Pre účastníkov Jarnej premeny bola poskytnutá zvýhodnená cena 50 € / ks (PRI OBJEDNÁVKE DVOCH PROGRAMOV SÚČASNE), v súčasnosti si môžete program objednať za bežnú cenu 70 € / ks. Pri objednaní individuálnych programov pre viac osôb súčasne ma kontaktujte pre kalkuláciu zvýhodnenej ceny.

Tréningový a stravovací program vám vypracujeme priamo na mieru a v prípade vášho záujmu vás vieme zaškoliť aj do správneho cvičenia v posilňovni. Toto zaškolenie realizuje buď priamo osobný tréner Július Karabinoš alebo jeho partnerka, trénerka Lenka Bóriková (na obrázkoch vľavo). Obidvaja tréneri majú s chudnutím osobné skúsenosti a zároveň aj úspešné skúsenosti stoviek klientov na Slovensku, v Česku aj v zahraničí.

V prípade vypracovania Individuálneho tréningového a stravovacieho programu vám vieme odporučiť osobného trénera alebo trénerku aj v mieste vášho bydliska.

Kompletný Individuálny tréningový a stravovací program obsahuje cca 20 strán textu vypracovaného na mieru podľa vašich osobných údajov.

Objednávka programu

Vyberte si, o aký program máte záujem:

SLUŽBA:

Napíšte vaše osobné údaje:


Napíšte vaše telesné miery v centimetroch. Merajte ich v najširšom mieste.


Zdravotné ťažkosti a komplikácie


Cieľ cvičenia a predstavy: