ENGLISH

Róbert Balkó

Róbert píše: "V Jarnej premene 2015 vo svojej kategórii som obsadil "len" druhé miesto. ("Len" druhé miesto mi znamená maximálnu výhru, nakoľko spolu s pánom Trénerom Fitness tréner - zdravé chudnutie pre každého Július Karabinoš sme dokázali za 8 mesiacov splniť môj dvojročný plán schudnúť 40kg :-))"

Čítať Ďalej

Martin Adamkovič

Jarná premena skončila, ale nakoľko sa cvičenie stalo mojím životným štýlom, pokračujem ďalej. Ďakujem ti Julo za správne nasmerovanie v cvičení aj v strave. Investícia do tréningového a stravovacieho plánu sa vyplatila. Verím, že aj teba výsledok poteší. Ešte raz ďakujem a sebe tak trošku gratulujem.
Zostávam s pozdravom.

Čítať Ďalej

Martin Chvojka

Ahojte Julo a Lenka, zasielam Vám moju premenu, spravil som pre to max čo sa dalo, aj keď si myslím, že sa mohlo dať spraviť viac, ale aj tak som so sebou spokojný. Držal som sa podľa Vášho programu, myslím si, že výsledky sú viditeľné a hlavne sa cítim skvelo aj fyzicky aj psychicky.

Čítať Ďalej

Renáta Černáková

Dobrý deň, moje meno je Renáta Černáková, mám 45 rokov, som mamina 3 detí - 24 rokov, 14 rokov a 16 mesiacov. Posledné dva roky boli v mojom živote jedny z najhorších, hoci priniesli aj svetlo - narodenie môjho Benjamínka - malej Dianky a úspechy mojich detí. Syn skončil úspešne VŠ titulom Bc. a moja Lea sa učí na samé jednotky. V roku 2013 som prišla o veľa dôležitých vecí a ľudí, na ktorých mi záležalo, prácu, ktorá mi prinášala pravidelný príjem. Svoje deti vychovávam sama, pretože po narodení dcérky sme sa s jej otcom rozhodli spolu nežiť...

Čítať Ďalej

Ing. Martina Šlosárová

28 rokov, konateľka spoločnosti, Bánovce nad Bebravou, SR

Pár riadkov o mojej premene... Odkedy som seba samú začala vnímať ako ženu, bola som so svojím telom nespokojná a nie raz som sa rozhodla s tým niečo spraviť. Problém bol v tom, že som nepočúvala rady iných a vždy som sa snažila zhodiť kilá tým, že úplne obmedzím stravu na minimum, čo bol veľký omyl. Môj váhový rekord som dosiahla 7. januára 2014, kedy som sa odhodlala postaviť na váhu. Ručička mi ukázala takmer 70 kíl. Vtedy nastal pre mňa ten moment, kedy som si povedala dosť a začala som svoju cestu k vysnívanej postave.

Čítať Ďalej

Erika Hornáková

Erika píše: "Peťka ďakujem :-) máte pravdu.. keď som sa vyfotila po prvý raz a pozrela sa ako vyzerám (ono na fotke je to fakt iné, pravdivejšie ako reálne :D a niekedy aj hrôzostrašnejšie :D :D ) tak som takmer zaplakala. Ja som si celý ten čas myslela, že mám len pár kilečiek navyše a veď šak to nie je tak hrozné, ale bolo veru... Som šťastná, že som sa dostala po p. Július Karabinoš a Lenka Bóriková, malo sa tak stať a stalo sa :D (y) a pravda je i taká, že som nechcela sklamať nielen seba, ale aj ich a vlastne aj ľudí, ktorí mi neboli naklonení a stále tvrdili, že to nedám a nezvládnem :D to ma tiež hnalo, chcela som im ukázať kde je tá cesta".

Erika Hornáková na FaceBooku, 28. júna 2015

Čítať Ďalej

Lenka Bóriková

Pre LENKU BÓRIKOVÚ, 53-ročnú živnostníčku v oblasti služieb zo Šale, bola súťaž DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2010 príbehom s dvojnásobne šťastným koncom. Nielenže sa jej podarilo zbaviť neželaných kilogramov, ale vďaka nej našla aj svoju novú životnú lásku...

Čítať Ďalej