ENGLISH
Prihlášky budú uzavreté za
7
7
1
1
dní
2
2
3
3
hodín
3
3
8
8
minút
0
0
7
7
sekúnd

Jarná premena 2016 / 9. ročník

Výsledková listina súťaže Jarná premena 2016

#
Meno Mesto / Obec
Kategória Hodnotenie rozhodcov
 Súčet
A B C D E F G H I

Výsledky muži

1. Herda Peter Lúčnica M do 25 2 1 2 1 3 1 1 1 1 13
2. Vrbovský Matej Kráľová pri Senci M do 25 1 2 1 2 1 2 2 2 3 16
3. Košťál Matej Sokolníky M do 25 3 3 3 3 2 3 3 3 2 25

1. Chvojka Martin Bánovce n. Bebravou M do 35 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Marci Norbert Klasov M do 35 2 2 2 2 2 2 2 2 2 18
3. Valkovič Roman Nitra M do 35 3 3 3 3 3 3 3 3 3 27

1. Kováčik Jaroslav Trenčín M do 45 2 1 1 1 1 1 1 1 1 10
2. Benč Jozef Hrubý Šúr M do 45 4 2 2 3 3 2 3 2 2 23
3. Bizub Martin Trebišov M do 45 3 3 3 2 2 4 2 3 3 25
4. Sznapka Petr Karviná M do 45 1 4 4 4 4 3 4 4 4 32

1. Ábel Miroslav Prievidza M nad 45 1 1 1 1 1 1 2 2 1 11
2. Fűrješ Adriant Rimavská Sobota M nad 45 2 2 2 2 2 2 1 1 3 17
3. Vizváry Anton Sládkovičovo M nad 45 3 3 3 3 3 3 3 3 2 26

Výsledky ženy

1. Antolová Dominika Sebedražie Ž do 27 1 3 2 1 1 2 2 1 2 15
2. Ľalíková Patrícia Fiľakovo Ž do 27 2 2 1 3 5 3 1 2 1 20
3. Palkovičová Monika Úľany n. Žitavou Ž do 27 5 1 3 2 4 1 4 3 5 28
4. Klopanová Ivana Prievidza Ž do 27 4 4 4 4 3 5 3 5 3 35
5. Bahnová Michaela Pružina Ž do 27 3 5 5 5 2 4 5 4 4 37

1. Lukáčiková Martina Senica Ž do 35 2 1 2 4 2 1 1 1 1 15
2. Olšovská Martina Osuské Ž do 35 1 3 1 1 1 3 2 3 3 18
3. Feketeová Annamária Gabčíkovo Ž do 35 4 2 3 2 3 2 3 2 2 23
4. Kántorová Helena Golianovo Ž do 35 3 4 5 3 4 5 4 4 4 36
5. Hanzelová Katarína Košice Ž do 35 5 5 4 5 5 4 5 5 5 43

1. Farkašová Erika Senica Ž do 38 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Kalamenová Hana Senica Ž do 38 4 3 2 2 3 2 3 2 2 23
3. Jariabková Gabriela Nová Dubnica Ž do 38 2 2 4 4 2 4 4 4 3 29
4. Olšovská Jaroslava Osuské Ž do 38 5 4 3 3 4 3 2 5 6 35
5. Triznová Mária Halič Ž do 38 3 5 6 6 6 5 5 3 4 43
6. Straková Mariana Banská Bystrica Ž do 40 6 6 5 5 5 6 6 6 5 50

1. Lupková Marcela Prievidza Ž do 40 1 1 1 3 1 1 1 1 1 11
2. Čičová Katarína Nitra Ž do 40 3 2 3 1 2 4 2 2 2 21
3. Havlíková Soňa Branč Ž do 40 5 3 5 2 4 5 3 3 4 34
4. Mandáková Soňa Jablonicar Ž do 40 4 5 2 4 5 2 4 4 5 35
5. Vrteľová Beata Nová Dubnica Ž do 40 3 4 4 5 3 3 5 5 3 35

1. Andacká Vladka Senica Ž do 50 1 1 1 2 1 1 1 1 1 10
2. Benčová Soňa Hrubý Šúr Ž do 50 2 2 2 1 2 2 4 2 2 19
3. Macková Zuzana Ružomberok Ž do 50 5 4 5 3 4 3 2 4 4 34
4. Dubecová Iveta Plavecký Mikuláš Ž do 50 3 3 3 5 6 5 5 3 6 39
5. Mráziková Marcela Liptovské Revúce Ž do 50 6 5 4 6 5 6 3 5 3 43
6. Džuberová Marianna Šemša Ž do 50 4 6 6 4 3 4 6 6 5 44

1. Sekelová Milada Senica Ž nad 50 3 1 1 1 1 1 2 2 2 14
2. Botková Albína Nitra Ž nad 50 2 3 2 2 2 3 3 1 1 19
3. Hlušková Alena Viedeň Ž nad 50 1 2 4 4 3 2 1 3 3 23
4. Sásová Alexandra Senica Ž nad 50 4 4 3 3 4 4 4 4 4 34


Rozhodcovia:

A Vladimíra Čičmancová Prievidza
B Rado Pagáč Kalifornia
C Iveta Juricová Senica
D Roland Méhes Dunajská Streda
E Ivana Štefaničová Košice
F Daniel Blažko Nitra
G Andrea Haringová Sereď
H Július Karabinoš Nitra
I Lenka Bóriková Šaľa
     
     = absolútny víťaz / víťazka