ENGLISH
Prihlášky budú uzavreté za
7
7
1
1
dní
2
2
3
3
hodín
3
3
8
8
minút
1
1
3
3
sekúnd

Jarná premena 2017 / 10. ročník

Výsledková listina súťaže Jarná premena 2017

#
Meno Mesto / Obec
Kategória Hodnotenie rozhodcov
 Súčet
A B C D E F G H I J

Výsledky muži

1. Lukáš Baranovič Myjava M do 25 1 4 1 1 1 2 2 1 2 2 17
2. Martin Kondé Nitra M do 25 2 2 3 3 3 3 1 2 3 1 23
3. Michal Vrbovský Kráľová pri Senci M do 25 3 1 4 2 4 1 4 4 1 3 27
4. Martin Melíšek Prievidza M do 25 4 3 2 4 2 4 3 3 4 4 33

1. Silvester Dobosi Piešťany 1 1 2 3 1 1 1 3 1 1 15
2. Igor Rybanský Kanianka M do 30 2 2 1 1 2 2 2 1 2 2 17
3. Tomáš Jaroška Hlohovec M do 30 3 3 3 2 3 3 3 2 3 3 28
4. Martin Chvojka Trenčín M do 30 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 40

1. Imrich Jančík Košice M do 42 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 12
2. Ján Žarnay Košice M do 42 3 2 4 2 3 3 3 2 3 3 28
3. Petr Jílek Ločenice (CZ) M do 42 2 3 3 3 4 4 4 3 2 2 30
4. Daniel Mach Pelhřimov (CZ) M do 42 4 4 2 4 1 2 1 4 4 4 30

1. Jaroslav Gregorec Rimavská Sobota M do 50 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 12
2. Jaroslav Kováčik Trenčín M do 50 2 3 2 2 2 2 1 2 2 1 19
3. Ján Fischer Hrušov M do 50 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 29

1. Pavol Krištiak Čadca M nad 51 1 2 2 1 1 1 1 1 2 1 13
2. Milan Černý Lukáčovce M nad 51 3 1 1 2 3 3 2 2 1 2 20
3. Dušan Konkuš Čakajovce M nad 51 2 3 3 3 2 2 3 3 3 3 27

Výsledky ženy

1. Petra Belohlávková Senica Ž do 32 2 3 1 2 2 1 1 2 1 1 16
2. Petra Johanesová Bratislava Ž do 32 3 1 4 1 1 2 3 3 3 2 23
3. Jarmila Matiašková Prievidza Ž do 32 1 2 2 4 3 3 4 1 4 4 28
4. Monika Dajcsová Senica Ž do 32 4 4 3 3 4 4 2 4 2 3 33

1. Zdenka Kratochvílová Prievidza Ž do 38 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 12
2. Janka Kohajdová Oponice Ž do 38 3 1 2 2 2 2 3 2 3 2 22
3. Katarína Č. Sukupčáková Senica Ž do 38 2 3 5 4 5 4 1 3 2 3 32
4. Pavlina Jílková Ločenice (CZ) Ž do 38 4 5 3 3 4 5 5 4 4 4 41
5. Erika Farkašová Senica Ž do 38 5 4 4 5 3 3 4 5 5 5 43
6. Libuša Masárová Handlová Ž do 38 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 60

1. Andrea Iglarčíková Šenkvice Ž do 40 1 1 1 3 5 1 2 2 2 2 20
2. Edita Klátiková Prievidza Ž do 40 4 2 5 1 3 3 1 1 1 1 22
3. Zuzana Garajová Prievidza Ž do 40 2 5 3 4 2 2 5 3 3 3 32
4. Marcela Lupková Prievidza Ž do 40 5 4 2 2 1 5 4 5 4 5 37
5. Jarmila Čopáková Martin Ž do 40 3 3 4 5 4 4 3 4 5 4 39

1. Lenka Apolenová Lakšárska Nová Ves Ž do 47 1 3 1 1 3 1 1 2 1 1 15
2. Erika Zaťková Prievidza Ž do 47 5 1 3 2 4 3 2 1 4 2 27
3. Daniela Carajová Prievidza Ž do 47 4 2 2 4 2 2 5 5 2 3 31
4. Lenka Medviďová Offenburg (D) Ž do 47 3 4 4 3 1 4 4 3 3 4 33
5. Jarmila Švajdová Prievidza Ž do 47 2 5 5 5 5 5 3 4 5 5 44

1. Zlatica Krištiaková Čadca Ž nad 48 2 4 2 1 1 1 1 1 2 1 16
2. Jaroslava Čižmárová Kopřivnice (CZ) Ž nad 48 1 1 1 2 4 2 3 2 1 2 19
3. Milada Sekelová Senica Ž nad 48 3 2 3 3 2 3 2 3 3 3 27
4. Marie Heranová Plzeň (CZ) Ž nad 48 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 38
5. Alexandra Sásová Senica Ž nad 48


Rozhodcovia:

A Lenka Bóriková Šaľa
B Betty a Pavel Brožkovci České Budějovice
C Rado Pagáč Kalifornia
D Rasťo Solár Nitra
E Michal Kovačic Ružomberok
F Ján a Richard Chromíkovci Čadca
G Iveta Juricová Senica
H Daniel Blažko Nitra
I Laura Takácsová Prievidza
J Július Karabinoš Nitra
     
     = absolútny víťaz / víťazka