ENGLISH
Prihlášky budú uzavreté za
7
7
1
1
dní
2
2
3
3
hodín
3
3
6
6
minút
2
2
8
8
sekúnd

Jarná premena 2018 / 11. ročník

Výsledková listina súťaže Jarná premena 2018

#
Meno Mesto / Obec
Kategória Hodnotenie rozhodcov
 Súčet
A B C D E F G H I J

Výsledky muži

1. Čižmár Michael Kopřivnice M do 35 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10
2. Machů Michal Tomášovce M do 35 3 2 2 2 2 3 2 3 2 4 25
3. Dragúň Michal Levice M do 35 2 4 4 5 3 2 5 2 3 2 32
4. Vrbovský Michal Kráľová pri Senci M do 35 5 5 3 3 4 5 4 4 5 3 41
5. Dobrý Jaroslav Brno M do 35 4 3 5 4 5 4 3 5 4 5 42

1. Fürješ Adrián Zvolen M do 50 3 1 3 2 1 2 1 3 1 1 18
2. Kováčik Jaroslav Trenčín M do 50 1 2 2 1 2 1 2 4 2 2 19
3. Stolár Róbert Tatranská Lomnica M do 50 2 3 1 4 4 3 4 1 3 3 28
4. Žarnay Ján Košice M do 50 4 4 4 3 3 4 3 2 4 5 36
5. Krčmár Vladimír Veľký Lapáš M do 50 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 49

1. Ábel Miroslav Prievidza M nad 50 1 3 1 4 1 1 2 3 1 2 19
2. Černý Milan Lukáčovce M nad 50 2 2 3 2 4 2 3 4 2 1 25
3. Krištiak Pavol Čadca M nad 50 4 1 4 3 2 4 1 1 4 3 27
4. Šoltés Ludvík Budimír M nad 50 3 4 2 1 3 3 4 2 3 4 29

Výsledky ženy

1. Kollárová Nikola Prievidza Ž do 25 3 2 1 2 3 2 2 1 3 1 20
2. Molnárová Evelyn Janíkovce Ž do 25 4 1 2 1 2 3 4 3 1 4 25
3. Hosťovecká Lucia Prievidza Ž do 25 6 3 5 3 4 7 1 5 2 3 39
4. Dojčanská Simona Koválov Ž do 25 1 6 4 7 1 4 6 2 4 6 41
5. Dvorská Mária Senica Ž do 25 2 5 3 6 5 1 5 6 6 5 44
6. Strapeková Mária Prievidza Ž do 25 5 7 6 4 6 5 3 4 5 2 47
7. Franková Nikola Prievidza Ž do 25 7 4 7 5 7 6 7 7 7 7 64

1. Tokošová Monika Skalica Ž do 30 1 4 1 1 1 2 1 5 1 1 18
2. Mihaľová Jana Košice Ž do 30 3 1 4 2 2 5 2 1 2 2 24
3. Petráková Dušana Senica Ž do 30 2 5 2 4 3 1 4 4 3 3 31
4. Musilová Vladimíra Konská Ž do 30 4 2 5 3 4 4 3 2 4 4 35
5. Bonney Miroslava Mníchov Ž do 30 5 3 3 5 5 3 5 3 5 5 42

1. Privara Adriana Dunajská Streda Ž do 35 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 13
2. Andrejková Michaela Košice Ž do 35 6 3 7 2 3 3 1 2 4 1 32
3. Želtvayová Beáta Košice Ž do 35 5 2 2 8 2 2 3 7 1 7 39
4. Belohlavková Petra Senica Ž do 35 2 7 4 9 5 4 6 3 3 4 47
5. Jantošová Janka Vysoká nad Kysucou Ž do 35 8 4 5 4 4 7 5 4 6 3 50
6. Mikolajčíková Lucia Senica Ž do 35 3 9 9 3 6 10 4 5 9 5 63
7. Černeková Katarína Senica Ž do 35 4 6 6 5 9 6 8 9 5 6 64
8. Brondová Monika Vidiná Ž do 35 7 10 8 10 7 5 7 8 7 11 80
9. Lukáčiková Martina Čáčov Ž do 35 9 8 3 11 8 8 10 11 10 8 86
10. Necpálová Zuzana Zvolen Ž do 35 11 11 10 6 10 9 11 6 8 10 92
11. Kruliacová Daniela Veľká Lomnica Ž do 35 10 5 11 7 11 11 9 10 11 9 94

1. Holúbková Janka Kmeťovo Ž do 40 2 1 1 1 1 1 2 2 1 1 13
2. Exnerová Lenka Borský Mikuláš Ž do 40 1 2 5 2 2 2 1 1 2 3 21
3. Stehlíková Olga Mramotice Ž do 40 3 4 2 4 3 3 3 3 3 5 33
4. Hanzelová Katarína Košice Ž do 40 4 3 3 3 5 5 6 5 5 2 41
5. Žilková Janka Lučenec Ž do 40 5 6 4 6 4 4 5 5 6 4 49
6. Žáková Denisa Prievidza Ž do 40 6 5 6 5 6 6 4 4 4 6 52

1. Bachoríková Zuzana Prievidza Ž do 45 7 1 2 2 2 1 1 2 1 1 20
2. Brezovská Janka Jablonica Ž do 45 1 4 3 3 4 3 6 4 4 5 37
3. Škriputová Renáta Košice Ž do 45 6 2 5 1 5 4 4 3 6 2 38
4. Apolenová Lenka Lakšárska Nová Ves Ž do 45 5 3 1 9 1 2 7 1 7 6 42
5. Pavlíková Jana Prievaly Ž do 45 3 6 9 5 3 9 3 7 5 3 53
6. Ferenczová Andrea Fiľakovo Ž do 45 8 8 6 4 7 7 2 8 2 4 56
7. Mrázková Oľga Senica Ž do 45 2 7 4 6 8 5 9 6 3 7 57
8. Krbicová Marcela Senica Ž do 45 4 9 8 8 6 10 5 9 8 8 75
9. Jekkelová Monika Veľká nad Ipľom Ž do 45 9 10 7 7 9 6 8 5 9 9 79
10. Kováčová Nikoleta Nitra Ž do 45 10 5 10 10 10 8 10 10 10 10 93

1. Andacká Vladimíra Senica Ž do 50 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
2. Dubecová Iveta Plavecký Mikuláš Ž do 50 1 2 4 2 2 5 2 2 3 2 25
3. Miklušová Tatiana Košice Ž do 50 5 4 5 4 3 3 3 5 2 3 37
4. Tomková Martina Jablonica Ž do 50 2 5 2 5 4 4 4 4 4 4 38
5. Gregušová Dana Žarnovica Ž do 50 4 3 3 3 5 2 5 3 5 5 38

1. Čižmárová Jaroslava Kopřivnice Ž nad 50 2 1 2 2 1 4 1 3 1 2 19
2. Sásová Alexandra Senica Ž nad 50 1 2 3 1 3 3 2 2 3 1 21
3. Krištiaková Zlatica Čadca Ž nad 50 3 3 1 3 2 1 3 1 2 3 22
4. Zrníková Marta Ľubochňa Ž nad 50 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 38


Rozhodcovia:

A Iveta Juricová Senica
B Rado Pagáč Kalifornia
C Tatiana Chobotová Bratislava
D Jozef Bomba Košice
E Ružena Hamarová Štvrtok na Ostrove
F Michal Kovačic Ružomberok
G Michaela Uhrinová Prievidza
H Ján a Richard Chromíkovci Čadca
I Lenka Bóriková Šaľa
J Július Karabinoš Nitra
     
     = absolútny víťaz / víťazka